SHT2000 AC 110V 220V Digitálne Teplota Vlhkosť vzduchu Regulátor Regulátor Domov Chladnička Termostat Humidistat Teplomer Vlhkomer

€10.92

Pridať do obľúbených

Popis produktu


SHT2000 AC 110V 220V Digitálne Teplota Vlhkosť vzduchu Regulátor Regulátor Domov Chladnička Termostat Humidistat Teplomer Vlhkomer

Pokyny:

Názov produktu: Teplota a Vlhkosť vzduchu Regulátor

Model výrobku: SHT2000

Napájacie napätie: AC 110~230 V,

Napájanie frekvencia: 50/60Hz

Teplotný rozsah: -20~60°C

Vlhkosť rozsah: 0%~100%RH

Teploty presnosť merania: 0.3 °C

Vlhkosť presnosť merania: 3%

Output Control: Reléový Výstup

Výstupný Výkon: MAX 10A

Nastavenie metódy: Štart hodnota stop hodnotu (program automaticky určuje pracovný režim chladenie/odvlhčovanie režim)

Vykurovanie/chladenie nastavenie režimu:

Režim nastavenia: nastavenie (počiatočná teplota): Stlačte a podržte tlačidlo ▲ tlačidlo štart teplota bliká. Použitie ▲▼ tlačidlo, nastavte počiatočný teplota hodnotu.

Nastavenie (stop teploty): Stlačte a podržte tlačidlo ▼ tlačidlo stop teplota bliká. Použitie ▲▼ nastaviť stop teplota hodnotu.

Kúrenie prípad použitia: ovládanie ohrievača vody, tepla na 65 ° C zastaviť, teplota klesne späť na 50 ° C a začať opäť kúrenie

Krok 1: vykurovací režim, počiatočná teplota stop teplota

Krok 2: Stlačte a podržte tlačidlo ▲ tlačidlo štart teplota bliká. Použitie ▲▼ nastavte počiatočný teplote do 30 °C.

Krok 3: Stlačte a podržte tlačidlo ▼ tlačidlo stop teplota bliká. Použitie ▲▼ nastaviť stop teplota 26°C. nastavenie je vyplnený!

Zvlhčovanie/Pripojený Priamo Na Bubon Režim Nastavenia:

Nastavenie start (štart), vlhkosť): Stlačte a podržte △ tlačidlo štart vlhkosť hodnota blikať. Nastaviť vlhkosť hodnotu △ ▽ tlačidlo. Nastavte položku [Stop Vlhkosti]: Stlačte a podržte △ tlačidlo stop vlhkosti hodnota bliká a nastavenie vlhkosti, aby zastavil △ ▽ hodnotu kľúča.

Zvlhčovanie príklad: supermarket fresh zvlhčovanie, ovládanie zvlhčovač 50% RH začal humidify, zvlhčený až 80% RH zastaviť zvlhčovanie.

Nastavenie krokov:

Krok 1: Stlačte a podržte △ tlačidlo na 3 sekundy na štart vlhkosť hodnota bliká, a nastavte počiatočný vlhkosť hodnotu 50% RH.

Krok 2: dlhým stlačením ▽ tlačidlo na 3 sekundy na zastavenie vlhkosť hodnota bliká, nastavte hodnotu až 80% RH, je nastavenie ukončené, tlačidlo nie je v prevádzke po dobu 5 sekúnd, a automaticky sa vráti do normálneho zobrazenia štátu.

Je pripojený priamo na bubon príklad: seminár riadenie, výfukové systém pripojený priamo na bubon, vlhkosť 70% RH začína pripojený priamo na bubon, vlhkosť 40% RH zastaví pripojený priamo na bubon

Nastavenie krokov:

Krok 1: Stlačte a podržte △ tlačidlo na 3 sekundy na štart vlhkosť hodnota bliká, a nastavte počiatočný vlhkosť hodnotu 40% RH.

Krok 2: Stlačte a podržte ▽ tlačidlo na 3 sekundy na zastavenie vlhkosť hodnota bliká, nastavte hodnotu do 70% RH, je nastavenie ukončené, tlačidlo nie je v prevádzke po dobu 5 sekúnd, a automaticky sa vráti do normálneho zobrazenia štátu.

Package zahrnuté:

1Pcs x AC 110V-10A 230V SHT2000 LED Digitálne Vlhkosť Regulátor Teploty Termostat Humidistat Therometer Vlhkomer Ohrievač Vody

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Typ Napájania ŽIADNE
Typ Displeja Digitálne
Max. Meranie Teploty 49°C A Pod
Štýl Na podlahu a Stenu Zavesenie
Veľkosť Displeja 1.9 Cm & Pod
Teória Regulátor Teploty
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu SHT2000 LED Digitálny Termostat Humidistat Vlhkosť Teplota
Názov Značky YXD ŽELANIE
Použitie Domácnosť
Je To Inteligentné Zariadenie No

Súvisiace produkty