Record player s reproduktor prenosný gramofón, staré record player gramophone gramophone bluetooth reproduktor stereo gramofón,

€33.65

Pridať do obľúbených

Popis produktu


Record player s reproduktor prenosný gramofón, staré record player gramophone gramophone bluetooth reproduktor stereo gramofón, parametre Výrobku: názov Výrobku: Retro Gramophone Model: MDY-1603 Hrubá hmotnosť: 3 KG špecifikácia Produktu: 350*255*130 MM Výstupný výkon: o 0,6*0,6 W Obrázok znázorňujúci:

Poznámka: 1. Ak sa rozhodnete "Predávajúci spôsob dopravy", prosím, na vedomie, že tento expedičný poplatok sa vzťahuje len na niektorých krajinách / regiónoch, tak po úhrade, prosím kontaktujte nás a my vám potvrdí s vami. 2. Ak zásielku príde na vaše miestne zvyky, prosím, platiť dane a prevziať zásielku preč. Nenesieme clá a dovozné dane. Ak colné zlyhá v dôsledku kupujúceho dôvodov a tovar sa vráti alebo zničená, nebudeme vám vrátenie peňazí. 3. Ak sa rozhodnete DHL, FEDEX, TNT, UPS, EMS, pomôže vám usporiadať medzinárodné expresné dodávky a dodávky priamo na vašu adresu (dverí k dverám služby)! Ak je tovar dodaný kuriérom, kupujúci je len nutné platiť dane pri príchode. 4. Pred podpisom, musíte skontrolovať balík uistite sa, že je v dobrom stave, a potom ju podpísať. Ak je balík poškodený, prosím, fotografovanie, potom okamžite sa sťažovať na lodnej dopravy, nezabudnite, sťažnosť číslo, a potom ma kontaktovať, my vám určite pomôže. 5. Naše prevádzkové hodiny: 9: 00-18: 30 Peking čas. Medzitým, budeme reagovať na vašu správu okamžite. Počas prestávky, nemusíme byť schopní odpovedať na vašu správu, prosím pochopiť. Odpovieme vám do 24 hodín.

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Rýchlosť 33,45,78 ot. / MIN.
Názov Značky LZHZXY
Názov produktu Retro gramophone
ČÍSLO PRODUKTU DL0824
Výstupný Výkon O 0,6*0,6 W
Číslo Modelu MDY-1603
Špecifikácie Produktu 350*255*130 MM
Hrubá hmotnosť 3 kg

Súvisiace produkty