Auto Styling pre Audi Q5 Svetlomety 2009-2012 Roky 2013-2018 Q5 LED Reflektor DRL Objektív Dvojitý Lúč bi-LED objektív auto svetlometov

€806.67

Pridať do obľúbených

Auto Svetlá

Popis produktu


1. Žiarovky typu pre váš odkaz : Nízka beaml:LED; vysoká svetla :LED 3.Všetky tieto carlight majú rovnaké pripojenia a drôty s pôvodnou auto. 4. V pravej ruke disk (volant na Pravej strane vozidla & Disku na Ľavej strane cesty); Ľavej strane disku (volant na Ľavej strane vozidla & Pohon na Pravej strane cesty); Tieto svetlomety sú určené pre Čínsku Verziu autá (na Ľavej strane jednotky). Zatiaľ čo pozície a linky pre RHD & LHD inštalácie sú rovnaké. Jediný rozdiel je svetlo vzor.Ak kupujúci sú striktne na svetlo vzor, prosím, zamyslieť sa nad to. Alebo môžeme upraviť svetlo vzor, aby sa zmestili na Pravej Strane Jednotky tu v Číne. Avšak,musíme účtovať poplatok za to.Ak potrebujete RHD verziu od nás,prosím pošlite správu s nami pred objednávky, Alebo môžete upraviť tak, že vo vašom miestnom profesionálny trh. 5.Hlava lampy majú rovnaké pripojenia a drôty s pôvodným autá. To je hrať a doplnkov. Avšak,niektoré autá sú citlivé,odporúčame kupujúcemu, ak chcete nainštalovať tieto svetlomety profesionálny inštalatér. 6. Led bude zostať v pohode situácie a dlhšiu životnosť s ŽIADNY farba vyblednutiu. 7. Hlava lampy majú objektív projektora a svetlo bude dobre zameraný. A oni môžu poskytnúť oveľa viac energie úspora jazdy stavu.

8. Sme zabaliť toto svetlo s bublina v jednom kartóne.Tam je pár svetlometov (Vľavo a Vpravo) v škatuli.Všetky Nové svetlá.

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


O5-Rok 2013
Položka Druh Svetlometu Montáž
Položka Hmotnosť 12kg
Pre Vozidla Značky/Modelu Audi
Externé Testovanie Certifikácia CCC
Napätie 12V
Druh Materiálu ABS
Špeciálne Funkcie svetlo
Názov Modelu Audi Q5 Svetlometov
Položka Priemer 3inch
Audi Model Q5
Názov Značky KOWELL

Súvisiace produkty