4800pa Silný Výkon Auta Vysávač DC 12 V, 120W s Kabelka 4.8 KPA Cyclonic Wet/Dry Auto Prenosné Vysávače HEPA Čistič 2

€22.58

Pridať do obľúbených

veľkoobchod

Popis produktu


Silný Výkon Auta Vysávač DC 12 V, 120W s Kabelka 4.8 KPA Cyclonic Wet/Dry Auto Prenosné Vysávače HEPA Čistič 2

BEZPEČNOSŤ CLEANER: Auto vysávač majú CE, ROHS Certifikácie ,nízka hlučnosť 75db dizajn dáva komfortné používanie,4.8 KPA sací, prúd 10A poistka, aby sa zabránilo poškodeniu napájacej. Tam sú HEPA Filter a vrstva látkové taška filter, ktorý sa vyhnúť prachu priesakových.

Nepriepustných ŠTÍT: Zabrániť odpadky z vyteká von. shiled bude blízko automaticlly pri vákuovej prestať pracovať, a otvoriť automaticlly keď vysávač začať.

ŠIROKO POUŽÍVANÉ: Tento Vysávač Podporu suché a mokré aplikácie, kombinácia dvoch funkcií. Tu je 4 príslušenstvo pre toto auto vac. Prvý z nich je kefka sa používa na čistenie špinavé niečo držať na aute. Druhá je mäkké hadice, používa sa na čistenie povrchu kože, nebude poškodenie kože. Tretí je pevný hadice, používa sa na čistenie kmeňa alebo pod sedadlo. Štvrtý je mäkké rúrky, používa sa na čistenie kobercov alebo roh v aute.

SILNÝ SACÍ: môže vyčistiť prach ,zvieracie chlpy ,omrvinky a iné drobné veci v aute a jej rozšírené úst môže čistiť všetky zákutia vášho auta, S štetec, ktorý si dôkladne vyčistite svoje auto, ŠPECIÁLNY NÁSTROJ JE MÄKKÁ ŠTRBINOVOU, KTORÝ SA POUŽÍVA NA ČISTENIE POVRCHU KOŽE,NEBUDE POŠKODENIE KOŽE.

JEDNODUCHÉ UMÝVANIE: Ste navrhol potiahnite filtrovanie, zlikvidujte obsah a dať filter, umyť s kefou prílohu súčasťou po každom použití, aby to nové a trvať dlhšiu životnosť.

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Prach Skladovanie Typ Prach Box/Prach, Vedierko
Dĺžka kábla (m) Bezdrôtové
Výdrž Batérie 2 hodiny
Napätie (V) 12V
Výkon (W) <500W
Názov Značky Artence
Taška Alebo Bagless s bag
LCD No
Veľkosť(mm) 300*300*75
Diaľkové Ovládanie Áno
Funkcia Koberec Typ
Číslo Modelu TKHA0357
Inštalácia Ručné
Certifikácia ce
Načasovanie Rezervácie No
Prach Box Kapacita (L) O 0,6-1 L
Čistenie Trasy Náhodný Typ
Funkcie Vysávač
Špeciálne Sacia Tryska Byt Sacia Tryska

Súvisiace produkty