Bezdrôtové DESIATKY Jednotky EMS Svalový Stimulátor Stroj Elektronický Impulz Masér Úľavu od Bolesti Terapia Na Krk, Pás Späť Masér

€11.13

Pridať do obľúbených

veľkoobchod

Popis produktu


Bezdrôtové DESIATKY Jednotky EMS Svalový Stimulátor Stroj Elektronický Impulz Masér Úľavu od Bolesti Terapia Na Krk, Pás Späť Masér

Informácie o produkte

DESIATKY & EMS Masáž - high-tech masáž terapia. Prijatie inteligentné micro-electron technology, nízka frekvencia pulzu masáž technológie a simulácie manuálna masáž účinne zmierniť bolesti svalov a chudnutie tým, že v rovnakom čase po sebe pomocou.

5 REŽIMOV & 10 INTENZITY - Masáž, Hnetenie, Stlačte tlačidlo Ťuknite na položku Automatické 5 režime a 10 silu. S rôznych masážnych techník splniť všetky vaše potreby.

BEZDRÔTOVÉ & MINI - Pocket-veľké chrbta a šije masér s malými veľkosť accupoint úľavu od bolesti, poduška na krk úľavu od bolesti. Úplne bezdrôtová zabráni zamotaniu káblov a umožňuje ľahkú prenosnosť. Nositeľné počas mierne aktivity. Môžete si vziať a používať ho, kedy a kde budete niekedy chcieť.

NABÍJATEĽNÁ: nabíjateľné jednotka má dlhšiu výdrž batérie a obsahuje aj USB nabíjací kábel pre pohodlie.

Elektródy podložky sú vyrobené z mäkkého,pružného materiálu, ktorý sa kontúram tela pre cielené úľavu aj na väčšine zakrivené časti vášho tela. Opakovane až o 50~60 krát použitím. Môžete si zakúpiť náhradné podložky z nášho obchodu, keď gél nie je dosť lepkavé.

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Názov EMS Pulz Masér
Veľkosť 13.7*6.7*1cm
Aplikácia Telo
Druh EMS Telo, prípravkov na Chudnutie, Masér
Platné Telo Krku nohy
Názov Značky KSBELLE
Práca Pri Tkanivo Masáž EMS Svalov Masér
Dropshipping Podpora
Použitie Telo Oddýchnuť Stroj
Šírka Impulzu 200us
Zdroj Napájania Nabíjateľná
Funkcia Akupunktúra Telo Masážneho

Súvisiace produkty