AUTOOL Pôvodné AST605 Auto Pulzovanie Brzdového Oleja Meniča Jeden Spojka Slave Valce, Brzdové Extractor Olejové Čerpadlo Stroj 110V 220V

€243.68

Pridať do obľúbených

veľkoobchod

Popis produktu


AUTOOL AST605 Auto Pulzovanie Brzdového Oleja Meniča Jeden Spojka Slave Valce, Brzdové Extractor Olejové Čerpadlo Stroj pre všetky Vozidlá

Platné pre Európske, Americké a Ázijské modely áut: Pre jeden sub-čerpadlo zmena olej v rovnakom čase, je to rýchle a práce-ukladanie.

Nastaviteľné pulz oleja, ktorý môže efektívne čistenie potrubí a vymeniť olej dôkladnejšie.

Silné oživenie funkciu, môže rýchlo obnoviť používané brzdové kvapaliny v rovnakom čase.Vstup vzduchu port má voda oddelenie a filtračného zariadenia, ktoré môžu oddeliť vlhkosti vo vzduchu, vyhnúť sa to miešanie s olejom a zabezpečenie kvality.

Ako upraviť pracovný tlak správne?

Keď sa prístroj je z výroby, pracovného tlaku regulátor tlaku je nastavený na 1~1.5 bar, aby sa zabezpečilo, že kvapaliny skladovacia komora nedeformuje pri výmene kvapaliny, a tým zabezpečiť tesnosť sekundárne tesniaci krúžok. Okrem toho je tiež možné vyčerpať alebo zmeniť kvapaliny pri nižšej pracovný tlak nastavením tlaku a veľkosť prepínač. V osobitných okolností, počas prevádzky pod vyšší prevádzkový tlak, byť si vedomí nadmerné nastavenie tlaku, ktorý môže poškodiť brzdového valca brzdového systému.

Prevádzka kroky:

Poznámka: nie je potrebné spustenie vozidla na prevádzku.

1. Zvýšiť auto do vhodnej výšky tak, hnacie kolesá nie sú na zemi.

2. Pripojte jeden olej hrniec zariadenia k súprave do brzdových valcov a uvoľnite výfukových skrutky brzdového valca, aby sa zabezpečilo, že olej vyteká.

3. Nalejte do 2L nové brzdové kvapaliny z palivovej port zariadenia, a nájsť zodpovedajúce model konektor na pripojenie palivovej z brzdového valca.

4. Pripojenie k 12V auto napájania a zapnite vypínač tlačidlo.

5. Stlačte Vákuový Spínač tlačidlo.

6. Stlačte Paliva Prepnúť tlačidlo, ak chcete zmeniť brzdovou kvapalinou.

7. Počas výmena oleja proces, pozrite sa na auto brzdy olejovej nádrže úst, ak natankovať je príliš pomalý, stlačte zrýchlenie prepnúť tlačidlo na zariadení na urýchlenie hmôt; ak je to príliš rýchlo, stlačte spomalenie spínač, tlačidlo, spomaliť.

8. Po oleja je dokončený, použitý olej v nádobe zariadenia musia byť odvodnené čisté. Ak to nie je vyprázdnený čisté, vákuové čerpadlo bude poškodený a oleja operácia nemôže byť vykonaná.

Oznámenie:

Prosím, skontrolujte každý spojenia, ak existuje akékoľvek netesnosti, pri výmene oleja, a či pripojenie hadice je poškodený, aby nový olej plniaci port čisté.

Package Zoznam:

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Olej nedostatok ochrany Podpora
Hluk 70 db
Plniaca hadica dĺžka 3.5 m
Názov Značky autool
Hmotnosť 5.5kg
maximálny Výkon 35W
Maximálny prietok 1.2 litrov/min.
Napätie 220-240V50/60Hz or 110-120V50/60Hz
Veľkosť 25x19x28cm
Pracovný Tlak 0.6-3.0 bar
Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty