Bitter Melon Organické (Tekvica) Momordica Charantia SUŠENÉ SUPERFOODS BYLINNÝ ČAJ

€17.33

Pridať do obľúbených

veľkoobchod

Popis produktu


Prínosy pre zdravie Horký Melón

Náročné horkú tekvica, vedecky známe ako Momordica charantia, je zaistené spôsob, ako pridať ďalšie výživné potraviny do svojho jedálnička, a počet zdravotných výhod to má, je impozantný. Dobre študoval výhody, sú uvedené nižšie:

Pri Liečbe Cukrovky

Podľa 2005 štúdia, bitter melon je jedným z najúčinnejších ovocie pre riadenie diabetes mellitus. Tam sú významné úrovne charantin (peptidy, ktoré sa podobajú inzulínu), a alkaloidy v mäsité ovocie. Tieto komponenty aktívne pomáhať pri znižovaní hladiny cukru v krvi. To tiež pomáha, aby sa zabránilo nepredvídateľné výkyvy a poklesu hladiny inzulínu tým, upravujú metabolizmus a pomocou cukru konzumuje tela. Je to silný hypoglykemické agent, takže sa zabránilo ich používať, ak sa užívajú lieky, ktoré znižujú hladinu cukru v krvi!

Čistenie Krvi

Bitter melon je známy ako účinná čistička krvi. Na antimikrobiálne a antioxidačné vlastnosti tekvica pomoc v čistenie krvi, a tým podporovať starostlivosť o pleť. Horká tekvica je účinný aj pri liečbe rôznych kožných ochorení ako sú ekzémy a psoriáza.

Hemoroidy Úľavu

Štúdie ukázali, že anti-poburujúce vlastnosti prítomné v horký melón, aby to veľmi dobrá masť na nepríjemné stav zhromaždenia, tiež známy ako hemoroidy. Pasta vytvorená z koreňa jej rastlina môže byť aplikovaný lokálne na zníženie zápalu a zmierňujú bolesť a krvácanie. Ak môžete zvládnuť horkú chuť, nápoj horký melón šťavy dostávať podobné výhody!

Zlepšiť Imunitu

Na LWT – Food Science and Technology vestník má pokryté štúdia naznačuje, že horké melon je zdrojom mnohých rôznych antioxidantov, ktoré je mocný obrany proti chorobám v tele. Antioxidanty upratovať tela voľné radikály a nebezpečné zlúčeniny prepustený počas bunkového metabolizmu, ktoré môžu spôsobiť rôzne ochorenia. Pridaním horký melón, aby vaša strava, môžete výrazne zvýšiť vaše šance na obranu proti chorobám, ako sú srdcový infarkt, poškodenie obličiek a pečene zlyhanie.

Boj Proti Rakovine

Podľa papiera s názvom "Bitter melon: všeliek na zápal a rakovinu", rastlinného extraktu spomaľuje rast nádorových buniek tým, navodenie apoptosis, bunkového cyklu zatknutie, autophagy a bráni rakovinové kmeňové bunky. Štúdia tiež uvádza, že cucurbitane typ triterpenoidov, hlavné triedy zlúčenín nachádzajúcich sa v horký melón, majú širokú škálu biologických aktivít, vrátane boja proti rakovine činnosti.

Astma Úľavu

Tam boli niekoľko štúdií, ktoré ukázali, bitter melon ako prostriedok, ako získať oslobodenie od dýchacích podmienok, ako je astma, zápal priedušiek, a senná nádcha (rinitída). Je to anti-histamín, potláča, anti-poburujúce, expectorant, a antivírusové vlastnosti z neho robia ideálny booster pre respiračné zdravie. Odporúča sa jesť horké melon pred spaním, tak upokojujúce účinky môžu sa vyskytnúť, keď ste v režime spánku!

Protiplesňové Agent

Na protiplesňové a antibakteriálne vlastnosti horký melón, aby to ideálne pre boj off rôzne mykotické infekcie. Tieto vlastnosti tiež pomôcť zbaviť sa všetkých toxínov v krvi, než môžu spôsobiť viac škody.

Starostlivosť O Pleť

Štúdia v Journal of Ethnopharmacology naznačuje, že horké melon, bohaté na protizápalové vlastnosti, pomáha znižovať nepríjemné svrbenie spojené s kožných chorôb a infekcií, ako sú ringworm a psoriázy. Šťava extrahovať z jej listov môže byť najlepšie masť, alebo liek na týchto podmienok, keď sa lokálne aplikuje na postihnuté miesto.

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Množstvo 1 Vrece
Zložka bitter melon
NET WT 250g/500 g/1000 g

Súvisiace produkty