550W Presnosť Mini Kovov, Sústružnícke Obrábacie Variabilná Rýchlosť Kovoobrábanie MIni Sústruh ping

€431.82

Pridať do obľúbených

Popis produktu


550W Presnosť Mini Kovov, Sústružnícke Obrábacie Variabilná Rýchlosť Nástroje, Sústružnícke

Note1: pre Rusko zákazníkov, cena je vrátane colných a náklady na dopravu do mesta. Budete musieť vyzdvihnúť z nášho skladu v miestnej mesta. Pre dverí k dverám cenu, Prosím informujte nás.

Poznámka 2: v prípade Európy a USA zákazníka, sme zásob v EÚ a USA skladu. Zásielka bude na vaše dvere priamo. Č ciel a daní, ale nemôže loďou na Ostrovy.

Úvod:

Táto presnosť mini sústruh je navrhnutý tak, vykonávať rôzne druhy kovov sústruženie. Tento stroj môže byť použitý v oblastiach, ako je napríklad mini presné súčiastky, spracovanie vzorky, spracovanie a modelovanie funguje. Presnosť mini sústruh je ideálny pre nadšenec, alebo modelárov, ktorí sa chcú pridať obmedzeným detail na svoje stavby.

Či už ste sústruženie, počítadlo smerom, alebo robiť priechodiek, vretená, prototypy alebo modely, táto presnosť mini sústruh bude reagovať na výzvu! S 18 nite, automatické podávanie a chuck stráže s micro switch, táto mini sústruh je ideálny pre použitie v laboratóriách, dielňach, inžinierske a vzdelávania.

Produkt adwantage: Otvorte prepnúť na spustenie prevádzky, nemusíte sa obávať, nie dotyk boot priniesť bezpečnostné riziká, na núdzové vypnutie, len si červenú kryt vypnúť, veľmi bezpečný. Teleskopické držiaky s mierkou, môžete intuitívne pozri dĺžka teleskopická rukoväť mierka, presné mierky môže byť digitálne štandardizované, ale aj bočné pohyby. Úpravou rýchlosti, prepínanie je možné ovládanie otáčok vretena 100 2500RPM. Stroj je vybavený Plastovými Nylon Prevodovka, moc silné, nosenie, odolný, trvanlivý, presnejšie rotácie. Najmä, závit je presnejšie. Stroj pomocou štyroch smeroch otáčanie veže, ktoré môžu byť štyri bežné sústruženie. Veľké slide mobilný rukoväť, malá slide mobilný rukoväť, posteľ sedlo mobile rukoväť, tailstock mobile rukoväť, tailstock teleskopický kryt, tailstock strane pohyblivé poloha stupnice, prevádzka presnejšie, viac profesionálny výkon.

Vlastnosti: Tento stroj DC motor drived. Vretena rýchlosť výstupom je nekonečne premennej od 100 do 2500RPM. Otáčky vretena upravené na MCU.Rotačné smer"F"alebo"R"zmeniť kliknutím na tlačidlo. Krmivo môže byť prispôsobený podľa požiadavky rôznych obrobkov. Toto môže byť použité ako mini presnosť spracovania dielov, spracovania vzorky, a modelovanie funguje. Automatické kŕmenie. 550w silný výkon, 350mm spracovanie vzdialenosť, DIY spracovanie kovov, dreva. S vysokou presnosťou, môžete obrátiť sa na štandardné kvalifikovaných prác. Posteľ sedlo chvost stupnice, presnosť, krmivo presnejšie ladenie, teleskopická rukáv rozsahu praktické. Multi-funkčné a multi-ich použitie, je možné otáčať v rámci zahraničnej pomoci, sústruženie vlákno, sústruženie, kužeľa a tak ďalej. Automatický nástroj, Plynule meniteľný, profesionálny nástroj príspevok .

Technické:

Obsah balenia: MS2 # Opraviť Top obojstrannú Kľúča Olej Môže Nylon Gears Chuck Pazúr Hexagon Bar Kľúča Chuck Kľúča Ochrana Maska 4 × Shockproof Nohy Vankúš

Obrázky Obrázky:

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Názov Značky VEVOR
Číslo Modelu 0618WXCC
CNC alebo Nie Normálna
Zapojte EU
Druh Horizontálne
Pôvod CN(Pôvodu)
stav Nové

Súvisiace produkty