Krátke Bob Parochne S Ofinou Hlboké Vlny Plná Stroj Parochne Pre Ženy Ombre OT30 OT530 OT99J 2# 1B 12" Brazílsky Remy Ľudské Vlasy, Parochne

€27.14

Pridať do obľúbených

veľkoobchod

Popis produktu


Hlboké Vlny Krátke Bob Parochne

Položky Názov: Hlboké Vlny Plná Stroj Parochňu Pre Čierne Ženy Názov Značky: Ali Kráľovná Vlasové Produkty Co., Ltd Základný Materiál: Elastický Čipiek Spp Veľkosť: Obvod čiapky je 22-22.5 palca Vlasy Textúra: Krátke Kučeravé Bob Ľudské Vlasy, Parochne Farba vlasov: #1B; #2; Ombre OT530; OT30; OT99J Dĺžka Vlasov: 12" Vlasy Materiál: 100% Ľudské Remy Vlasy, Parochne Dodacia lehota:Cca 2-5 Dní DHL/FEDEX Po Lodi Funkcia: Zdravý, Plný a Živý Textúra

Spôsob Dopravy:

FedEx, DHL, www.uctovny-servis.sk Štandardná Doprava, DPEX, USPS Epacket Všetky k Dispozícii. Pls dajte správne expedičné informaiton bez P. O políčko & APO.

Dane Colný:

Express Spoločnosti neakceptuje Žiadne Adresu S P. O box / APO. a treba zaplatiť kupujúcim, je mimo našej kontroly, dúfam, že sa vám mohol pochopiť. Ak potrebujete súrne, pls vybrané: FedEx, DHL, ako dopravcu

Môžete Vlasy Farbené Alebo Bielené?

Áno, určite to môže byť farbené,pokrčené,narovnané,žehlička flatted a bielené ako svoj vlastný štýl. (PS: Pls nemajú presiahnuť 150 C, alebo vlasy budú zničené.)

Ako kefa moje vlasy?

Použitie široký-zub špirála jemne umývať si vlasy. kučeravé vlasy pls hladké vlasy po ruke. Nie kefa na vlasy od koreňa k špičke, a to počnúc končí, hrebeňom cez a potom od stredu, potom sa nakoniec ide zhora.

Prečo Sú Moje Vlasy Útku Dostať Spleti?

Ako je to 100% ľudské panenské vlasy, vlasy, je stále s full kožičky, zosúladiť v rovnakom smere. Po tom, čo sme urobiť rovné vlasy do rôznych curl modelov, kožičky, o každý prameň vlasov je už ležia vedľa seba, to môže byť hore a dopredu, to je dôvod, prečo niekedy budete cítiť, že to nie je veľmi ľahko spustiť vaše prsty cez vlasy, a je to jednoducho preto, že má štýl vlasov a kožičky sú zastavenie vaše prsty, pretože z toho, čo sa môže reagovať vaše prsty nejaký votrelec. Vlasy môžete dostať zamotaný, pretože je to príliš suché a zhromažďovanie príliš veľa prachu a ostatné veci, v tomto čase nezabudnite umyť s šampón, pretože to chcel aby to bolo ešte horšie. Umyť čistou teplou vodou a hlboké stave, na chvíľu, to bude lepšie a lepšie!

Prečo Sú Moje Vlasy Útku Dostať Zhadzovať?

Po robotníci šiť vlasy kusov v balíku, môžu tam byť nejaké krátke kúsky, ktoré nie sú pripojené na útek, tak pri prvom hrebeňom alebo umyť, to bude ísť von. To nie zhadzovať, špirála ich von a bude to v poriadku. Na wefts sú dvojlôžkové vypracovaný stroj útku, aby sa zabránilo uvoľňovaniu, ak budete musieť znížiť útku upraviť objem vlasov pre vašu inštaláciu, pls uistite sa, že tesnenie okraje wefts, takže to nebude haly. A nikdy umyť alebo česať vlasy s príliš veľa sily, je panenské vlasy, potrebuje viac lásky, starať sa o to,alebo to bude vylamovať.

Ako umývanie moje vlasy?

Vlasy môžete dostať zamotaný, pretože je to príliš suché a zhromažďovanie príliš veľa prachu a ostatné veci, v tomto čase nezabudnite umyť s šampón, pretože to chcel aby to bolo ešte horšie.Umyť čistou teplou vodou a hlboké stave, na chvíľu, to bude lepšie a lepšie!

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Ľudské Vlasy, Parochne Textúra Hlboké Vlny Plná Stroj Parochne
Názov Značky FumiQueen
Vhodné Umiera Farby Tmavšie Farby Len
Čipka Farba Stredne Hnedá
Užitočné Čas Môže trvať 6-10 mesiacov s riadne starostlivosť
Farba Vlasov #1b / #2 / #OT30 / #OT530 / OT99J
Číslo Modelu HL171019
Textúra Hlboké Vlny
Dĺžka vlasov 12 Palec Na Sklade.
Materiál Triedy Remy Vlasy
parochňa typ Pixie Strih Hlboké Vlny Krátke Bob Parochňu
Spp Veľkosť Priemerná Veľkosť
Hmotnosť Na Parochne o 150g / parochňu
Ľudské Vlasy Typ Brazílsky Vlasy
Hustota 150% Hustota Ľudské Vlasy, Parochne

Súvisiace produkty