2019 Lete Rybárske Navijaky S Vľavo/Vpravo, Zameniteľné Dreva Rukoväť Ľahká Váha Ultra Hladké Výkonné Kovové Telo Prevodový Pomer Ideálne Pre Morské Sladkovodné Rybárske X85

€3.39

Pridať do obľúbených

Rybolov

Popis produktu


body, td, th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 16px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a { color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } 2019 Lete Rybárske Navijaky S Vľavo/Vpravo, Zameniteľné Dreva Rukoväť Ľahká Váha Ultra Hladké Výkonné Kovové Telo Prevodový Pomer Ideálne Pre Morské Sladkovodné Rybárske X85 Popis: Funkcie:

1.Rybárske Navijaky, Spinning s 5.2:1 prevodový pomer , krásne remeselne dreva rukoväť, Vľavo/vpravo, Zameniteľné .

2.Zlepšiť Proces: To, spinning cievky je postavený z plnej kovové telo po leštenie a presnosť-obrobenie jednej kus rámy. Rotor komponent je pochrómovanej pre zvýšenú odolnosť proti opotrebeniu.

3.Instant anti-reverse spínač a veľký kaliber posuňte gombík pre ovládanie uvoľniť a vybrať, efektívne, ktorý môže chrániť vaše zariadenia, a aby ste sa tešiť na boj s veľkým istí.

4.Vybavený 8-os nehrdzavejúcej ocele proti korózii guľôčkové ložisko , je navrhnutý tak, oddelene od hlavného tela a držiak na zabezpečenie vysoko presné vnútorného zariadenia a prenos časti hlavnej mať dobrý výkon.

5.Vhodné pre Pozícia: Ocean Loďou, Rybárčenie, Tichom Rock Fshing, Oceán, Pláž, Rybolov, Jazero, Rieka, Priehrada Rybník, Potok.

Balenie Obsahuje: 1 x Fishing cievky

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Návnady Typ Falošné Návnada
Názov Značky Silný-Toyers
Číslo Modelu Rybolov
Prevodový Pomer 5.2
Rybolovné Metódy, Návnady Odlievanie
Rybárske Navijaky Typ Trolling Cievky
Poloha prúd

Súvisiace produkty