Hollyland MARS 400S PRO 400 ft 1080p Video & Audio Prenos HD Obrazu Vysielač, Prijímač, HDMI SDI 1080P pre ZRKADLOVKY

€301.66

Pridať do obľúbených

Popis produktu


NA SKLADE!!!

��【400 ft 1080p Video & Audio Prenos] vyzýva Mars 400S pro pripojí ku kamere cez plnú HDMI port alebo SDI port, prijíma HDMI 1080p 60fps alebo SDI 1080p 23.98 sf video vstup, podporuje prenos až 400 ft v otvorených priestoroch. Tiež, Hollyland Mars 400s pro podporuje optimálne kanály kliknúť na RX a APLIKÁCIE.

��【80ms Neuveriteľne Nízku Latenciu pre Real-time Monitoring] vyzýva 80ms Neuveriteľne Nízku Latenciu, hollyland mars 400s pro systém podporuje šírka pásma 20 MHz, ktorý podporuje až 4 telefóny a tablety real-time monitoring monitor s profesionálnymi funkciami, ako napríklad priebeh, zameranie vyvrcholí, zebra, zoom in/out, 3D luts, atď.

��【Elegantný Priemyselný Dizajn & OLED Display] vyzýva Nižší gravitácie centra, a oveľa stabilnejší & ľahká inštalácia s zbrusu nové priečne design, integrovaný chladné topánky a OLED displej zobrazuje stav zariadenia.

��【Viaceré Možnosti Napájania] vyzýva Mars 400s pro ponúkajú duálne napájanie možností, s Rôznymi L-series batérie, 5-12V typ-C, a 6-16V DC power options (možnosti napájania.

��【Priame Videa na Live Stream] vyzýva S 400S PRO, video kŕmenie priamo z RX budú použité pre živé vysielanie na OBS, vMix, alebo VLC na náš osobný počítač bez ďalšieho šifrovanie a dešifrovanie cez digitalizačné zariadenie.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

400 ft dosah Prenosu medzi TX a RX(LOS)

300ft dosah Prenosu medzi TX a APLIKÁCIÍ(LOS)

Integrované Studenej Obuvi pre Rýchlu Inštaláciu

Najnižšia Prenosové Oneskorenie 0.08 s

SDI Vstup HDMI, Vstup na TX

SDI výstup HDMI Výstup na RX

Podporuje DC Napájanie, USB Typ-C Napájanie a Batérie Napájanie

1 Vysielač Podporuje 2 Prijímače

1 Vysielač Podporuje 1 Prijímač a 2 Aplikácie Monitorovania

1 Vysielač Podporuje až 4 Aplikácie Monitorovania Bez Prijímača

Podporuje Inteligentný Výber Kanála

Podporuje APLIKÁCIE Upgrade Firmware

Priamy Prúd Údajov z RX pre Živé Vysielanie

To, čo je v Štandardnom Balíku?

Elegantný Priemyselný Dizajn Nižší gravitácie centra, a oveľa stabilnejší & ľahká inštalácia s zbrusu nové priečne design, integrovaný chladné topánky a OLED displej. 400 ft 80ms Neuveriteľne Nízku Latenciu Mars 400S Pro pripojí ku kamere cez plnú HDMI port alebo SDI port, podporuje prenos až 400 ft v otvorených priestoroch. 0.08 s neuveriteľne povoliť latencia pre monitorovanie v reálnom čase. Obe SDI & HDMI SDI & HDMI vstupy na TX a SDI & výstupy HDMI na RX. Viacerých Fanúšikov Režimy Off, nízke otáčky a auto ventilátor režimov pre rôzne aplikácie a lepšie streľba skúsenosti. Priame Videa Na Live Stream Video kŕmenie priamo z RX pre živé vysielanie bez ďalšieho šifrovanie a dešifrovanie cez digitalizačné zariadenie. Optimalizované Sledovanie Krmivo rýchlosť prenosu Dát získaných od 8M bps do 12M bps pre high-definition monitoring kvality. Viac Monitorovanie Voľby 1 vysielač podporuje 2 prijímače; 1 vysielač podporuje 1 prijímač a 2 Aplikácie monitorovania; 1 vysielač podporuje až 4 Aplikácie monitorovania bez prijímače. Viaceré Možnosti Napájania 5~12V široký napätie napájania s Typ-C nabíjania možnosť pridané na rôzne L-série batérií a 6~16V DC power options (možnosti napájania. Pro APP Monitorovanie Podporuje až 4 telefóny a tablety real-time monitoring monitor s profesionálnymi funkciami, ako napríklad priebeh, zameranie vyvrcholí, zebra, zoom in/out, 3D Luts, atď. Kanál, Scan & Firmvér Aktualizovaný Na APLIKÁCIU Optimálne kanál kliknúť na RX a HollyView APP, a ľahko & rýchle firmware update na App OLED Displej OLED Displej zobrazuje stav zariadenia, vrátane číslo zariadenia, WIFI signálu, USB flash detekcie indikátor, scénický režim, ID zariadenia, kanál zobrazenie, video formát, ventilátor stav, napätie batérie displej.

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Pôvod CN(Pôvodu)
Package Áno
Číslo Modelu Hollyland MARS 400S PRO
Názov Značky FORZAGO

Súvisiace produkty