Profesionálne vo Vnútri Kruhu Rytec Vnútri Krúžok Rytec Rytie Stroj Fréza Valentína Spracovanie Diamond

€154.61

Pridať do obľúbených

Nástroje

Popis produktu


Vo Vnútri Kruhu Rytec Štandardný List Bloku Dial Šperky Čo Rytie Stroj

Popis Produktu

Týmto vám predstavujeme Prvé Výber Vnútri-Krúžok Rytie Kit ! Tento zbrusu nový krúžok rytec je navrhnutý pre rýchle a jednoduché rytie vnútri rôzne krúžky, prakticky na nerozoznanie od ručné rytie. Automatické prevodovky prevodovka umožňuje chuck rotovať po každý znak je vyryté. Obojstranná tlač gravírovanie dial umožňuje možnosť engrave na takmer všetky druhy prsteňov s rôznymi výšky a hrúbky.

Tento rytie stroj profesionálne engraves zlata, striebra a iných materiálov a vojde s úzky, široký a set-krúžky. S diamond stylus tip, ktorý zaisťuje jasné, rytie a automatické centrovanie. Tento stroj je perfektný štart pre vaše rytie potreby.

Keď vlastníte tento šikovný Vnútri Krúžok Rytec, môžete ponúknuť svoje rodiny, priateľov a zákazníkov s okamžité uspokojenie a zase každý krúžok do prispôsobené drahocenná pamiatka tým, gravírovanie mien, písmená, pamätník dátumy písma odkaz, krátku správu, kruh materiál...atď. vo vnútri takmer všetkých prsteň!

Ak ste hľadali Profesionálne Kvality vo Vnútri Kruhu Rytec, veríme, že toto je vaša najlepšia voľba.

Prevádzkový Postup

1. Dajte prsteň chcete engrave do chuck a utiahnite ju.

2. Nájsť znak, ktorý chcete engrave a upravte ho len pod ihlu rukoväť.

3. Mierne stvárniť postavu s stylus pen.

4. Po skončení rytie, získať prsteň sa.

5. Oceniť svoje dielo s jasným a jemnosťou rytie.

Upozornenie Tento stroj je bod shake typu. Nedávajte sily, zatiaľ čo líčiť , stroj bude engrave list na krúžok automaticky po vašom pohybe. Featur Profesionálne vo Vnútri Kruhu Rytec Praktický a jednoduchý na obsluhu Nastaviteľné rozostupy písmen Pevné rytie do hĺbky Diamond rytie tip Automatické list centrovanie Jasné a jemnosťou rytie kvalitný a spoľahlivý výkon 360⁰ otočná čeľuste pre presné polohovanie Schopný engrave jasné, iniciály, dátum, frázy,...atď. Bude odrôd krúžok tvary a materiál Dial opatrenia približne 5" (125 mm) priemer Podporuje anglické písmená, arabskými číslicami, alebo akékoľvek ukazuje na stupnici Funkčne navrhnutá a dokonale sa s osobitnou prílohy

Špecifikácie Výška každá postava: 1,5 mm-2.0 mm Rotačný uhol čeľuste: 360⁰ Celkový rozmer: 150 mm x 210 mm x 378 mm ( 6" * 8" * 15") Hmotnosť: 6 kg Obsah balenia 1 x Vnútri Krúžok Rytie Stroj, 1 x Obojstranný Vytáčanie 1 x užívateľská Príručka

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Názov Značky VEVOR
stav Nové
Číslo Modelu JZNKKZJ0000000001V0
Certifikácia CE
Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty